Sertifikalarımız

BSCI

BSCI merkezi Belçika Brüksel olan Ticaret Birliği tarafından oraganize edilmiş olup etik sosyal değerleri inceleme üzerine kuruludur.Bsci Uluslararası İş Örgütü kurllarını esas alır ve tedarikçilerin bu konuda sürekli iyileştirme yapmalarını esas tutar.

BRC

BRC Belgesi (British Retail Consortium Standard); İngiltere perakende ticaretini temsil eden bir örgütün adı ve İngiliz perakendecilerin oluşturmuş olduğu bir standarttır. Bu standart; herhangi bir gıda imalatçısı ve gıda ile bileşen ambalaj imalatçıları tarafından kullanılmaktadır.

IFS

IFS, Belgesi (IFS Sertifikası) gıda ürünleri ve üretim süreçlerinin güvenliğini ve kalitesini belgeleyen gıda güvenliği sertifikasıdır. … Tüm gıda üreticilerin bu standart çerçevesinde üretim yapmaları beklenmektedir.

KOSHER

Kosher belgesi musevi inancına uygun olarak üretilmiş ürünleri tescilleyen bir belgedir. … Et dışındaki ürünlerin de koşer sayılabilmesi ve kaşer sertifikası alabilmesi için hahamlık tarafından denetlenmiş ve hijyene uymayan ya da Yahudi inançlarına aykırı katkı maddesi ya da işlem basamakları içermemesi gereklidir

FDA

Bioterörizm yasaları uyarınca, ABD’de tüketilmek üzere hayvan ve insan  besinlerini imal eden, üreten, paketlemeyi gerçekleştiren ya da ürünü depolayan tüm ABD’li ve yabancı gıda firmaları FDA’ ya kayıt yaptırmak zorundadırlar.